Univerzálne diaľkové ovládače OFA

Univerzálne diaľkové ovládače OFA

Počet produktov: 15

Zobrazuje sa 1-15 z 15 položiek

Aktívne filtre

Univerzálny diaľkový...

Popis produktu

Diaľkové ovládanie nahrádza pôvodné ovládacie prvky všetkých televízorov Samsung. Úplná náhrada nefunkčných originálnych ovládačov spoločnosti Samsung.Zabezpečenie 100 % kompatibility s ovládacími prvkami televízora Samsung. Možnosť učenia a tým aj jednoduchšia kontrola. Jednoduché nastavenie pre správne ovládanie zariadenia. Výber protišmykových a odolných materiálov pre pohodlné používanie.
Cena 30,47 €

Univerzálny diaľkový...

Popis produktu

Diaľkové ovládanie nahrádza pôvodné ovládacie prvky všetkých televízorov LG. Plná náhrada za pôvodné nefunkčné televízne ovládače spoločnosti LG. Zabezpečenie 100 % kompatibility s televízormi LG.Jednoduché nastavenie pre správne ovládanie zariadenia.
Cena 30,47 €

Ďiaľkový ovládač OFA pre TV...

Popis produktu

Diaľkové ovládanie nahrádza pôvodné ovládače všetkých televízorov Sony. Úplná náhrada nefungujúcich pôvodných ovládačov SONY TV. Zabezpečenie 100 % kompatibility s ovládacími prvkami SONY TV. Jednoduché nastavenie pre správne ovládanie zariadenia.
Cena 30,47 €

Ďiaľkový ovládač OFA pre TV...

Popis produktu

Diaľkové ovládanie nahrádza pôvodné ovládače všetkých televízorov PHILIPS. Úplná náhrada za nefungujúce originálne ovládače televízora PHILIPS. Zabezpečenie 100 % kompatibility s televízormi PHILIPS.Jednoduché nastavenie pre správne ovládanie zariadenia.
Cena 30,47 €

Ďiaľkový ovládač OFA pre TV...

Popis produktu

Diaľkové ovládanie nahrádza pôvodné ovládacie prvky všetkých televízorov PANASONIC. Plnohodnotná náhrada originálnych nefungujúcich originálnych ovládačov TV Panasonic. Zabezpečenie 100 % kompatibility s televízormi PANASONIC.Jednoduché nastavenie pre správne ovládanie zariadenia.
Cena 30,47 €

Univerzálny diaľkový...

Popis produktu

Univerzálne diaľkové ovládanie, ktoré nahrádza pôvodné ovládače všetkých zariadení a zjednodušuje ich prevádzku. Úplná náhrada nefunkčných pôvodných ovládačov a možná kontrola viacerých zariadení jedným ovládačom.Záruka na kompatibilitu pre ovládanie rôznych zariadení. Možnosť aktualizácie a jednoduché nastavenie pre správnu kontrolu.Výber protišmykových a odolných materiálov pre pohodlné používanie. Podpora väčšiny značiek, vrátane tradičných českých a slovenských.
Cena 14,49 €

Univerzálny diaľkový...

Popis produktu

Univerzálne diaľkové ovládanie, ktoré nahrádza pôvodné ovládače všetkých zariadení a zjednodušuje ich prevádzku. Úplná náhrada nefunkčných pôvodných ovládačov a možná kontrola viacerých zariadení jedným ovládačom.Záruka na kompatibilitu pre ovládanie rôznych zariadení. Možnosť aktualizácie a jednoduché nastavenie pre správnu kontrolu. Výber protišmykových a odolných materiálov pre pohodlné používanie.Podpora väčšiny značiek, vrátane tradičných českých a slovenských.
Cena 17,49 €

Univerzálny diaľkový...

Popis produktu

Univerzálne diaľkové ovládanie, ktoré nahrádza pôvodné ovládače televízneho prijímača. Úplná náhrada nefunkčných pôvodných ovládačov televízora. 100 % kompatibilita s ovládaním TV.Možnosť aktualizácie a jednoduché nastavenie pre správnu kontrolu. Výber protišmykových a odolných materiálov pre pohodlné používanie. Podpora väčšiny značiek, vrátane tradičných českých a slovenských.
Cena 18,35 €

Univerzálny diaľkový...

Popis produktu

Univerzálne diaľkové ovládanie, ktoré nahrádza pôvodné ovládače všetkých zariadení a zjednodušuje ich prevádzku. Úplná náhrada nefunkčných pôvodných ovládačov a možná kontrola viacerých zariadení jedným ovládačom.100 % záruka kompatibility pre ovládanie TV alebo prijímača. Možnosť aktualizácie a jednoduché nastavenie pre správnu kontrolu. Výber protišmykových a odolných materiálov pre pohodlné používanie.Podpora väčšiny značiek, vrátane tradičných českých a slovenských.
Cena 22,07 €

Univerzálny diaľkový...

Popis produktu

Univerzálne diaľkové ovládanie, ktoré nahrádza pôvodné ovládače všetkých zariadení a zjednodušuje ich prevádzku. Úplná náhrada nefunkčných pôvodných ovládačov a možná kontrola viacerých zariadení jedným ovládačom.100 % záruka kompatibility pre rôzne zariadenia. Možnosť učenia a tým aj jednoduchšia kontrola. Možnosť aktualizácie a jednoduché nastavenie pre správnu kontrolu.Výber protišmykových a odolných materiálov pre pohodlné používanie. Podpora väčšiny značiek, vrátane tradičných českých a slovenských.
Cena 30,83 €